autopotahy


Jistě i Vy máte svůj osobitý styl a originálním vzhledem a praktickým řešením nepohrdnete. Právě Vám naše společnost A-Z Auto nabízí autopotahy vyrobené na míru pro téměř 400 modelů nejen osobních vozidel, ale i nákladních a speciálních vozidel, jako jsou například autobusy.

Výhodou našich autopotahů je snadná údržba nevyžadující chemické či jiné agresivní čištění.


autokoberce


Naše společnost vyrábí také kvalitní autokoberce, které nemalou měrou přispějí k celkovému vzhledu interiéru a příjemnému pocitu z Vaší jízdy. Tvary autokoberců jsou přizpůsobeny interiéru Vašeho vozu a užitným požadavkům, například díl autokoberce u řidiče pod pedály je vyráběn zpevněný.

Pro podtržení stylu takového autokoberce Vám jej můžeme obšít širokou škálou barev.


autopříslušenství


Pro snadnější uspořádání Vašeho zavazadlového prostoru (rezervní pneumatika, kufřík s nářadím) Vám naše firma nabízí termoplastová autoplata. Jedná se o plastový výlisek, který přesně zapadne do krajů kufru Vašeho automobilu. Je vyráběn na míru pro konkrétní typy automobilů.

Seznam automobilů se každým dnem mění, proto prosím kontaktujte naši firmu, pokud budete chtít vědět, jestli vyrábíme autoplata i pro ten Váš.

 


bezpečnostní sety


K nepostradatelným autodoplňkům patří bezpeč- nostní sety, které naše společnost vyrábí a dodává včetně standardního vybavení (výstražný trojúhelník, zdravotní materiál, autolano aj.)

Pro výrobu brašen i autolékárniček (polštářků) je k dispozici pestrý výběr barevných silonových materiálů, které Vám můžeme potisknout firemním logem či značkou vozu.