.: PŘESNÉ A UNIVERZÁLNÍ AUTOPOTAHY :.

AutopotahyJistě i Vy máte svůj osobitý styl a originálním vzhledem a praktickým řešením nepohrdnete. Právě Vám naše společnost AZ Auto nabízí autopotahy vyrobené na míru pro téměř 400 modelů nejen osobních vozidel, ale i nákladních a speciálních vozidel, jako jsou například autobusy.

Používané velurové materiály jsou prodyšné a příjemné na dotek, mimo to svým složením zaručují dlouhodobou životnost a ochranu čalounění vozu proti znečištění, oděru, propálení a podobně.

AutopotahyNedílnou součástí dodávky autopotahů jsou hlavové opěrky, loketní opěrky, otvory pro ovládací prvky sedadel včetně příslušenství pro montáž autopotahů. Klasické potahy nesmí být použity na sedadla se všitým airbagem.

Potahy jsou na přání zákazníka opatřeny kapsami na zadní straně předních sedadel. Je také možná jakákoliv barevná kombinace z široké škály nabízených odstínů, vzorů a materiálů. Záleží jen na Vašem vkusu a výběru.


AutopotahyPokud chcete dodat Vašim novým autopotahům větší osobitost a eleganci, nabízíme Vám strojní vyšívání a flockování, které můžete využít pro prezentaci firemního loga či sportovního klubu.

Z důvodu respektování ochranných známek automobilových společností, nevyrábíme autopotahy s logy typů ani logy automobilů.

Výhodou našich autopotahů je snadná údržba nevyžadující chemické či jiné agresivní čištění.
Naše autopotahy absolvovaly veškeré zkoušky pro použití na sedadlech se všitými airbagy.Jsme držiteli atestu 8SD 3310.

 

.: MATERIÁLY :.

Náhledy

2110 - Top Antracit

2111 - Top Nero

2114 - Top béžový

2115 - Top Grey

215 - Mahe

3110 - Blue CZ

3111 - Modena

3112 - Dubai

3113 - Hamburg

3114 - Denver CZ

3115 - Nevada CZ

4010 - Neapol

4011 - Dallas

4012 - Dakar

4013 - Capri

4110 - Top piskova


 

.: FLOCKOVÁNÍ A VYŠÍVÁNÍ :.

po kliknutí na obrázek se zvětší
Pro osobitější vzhled Vašeho vozidla lze na autopotahy použít jakékoliv logo strojním vyšíváním nebo flockováním (tenká sametová vrstva).
Z důvodu respektování ochranných známek automobilových společností, nevyrábíme autopotahy s logy typů ani logy automobilů.
zvětšit obrázek